Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt z Kancelarią

 

tel. 12 661 24 02
tel. kom. 609 422 468

beata@saldan.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-17:00

 

Informacja o Kancelarii

 

Radca Prawny zarejestrowany

w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie

pod numerem: KR-2561.

Więcej informacji na stronie

Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Partnerzy

Kancelaria Radcy Prawnego ściśle współpracuje z szeregiem podmiotów gospodarczych, wspierając ich działalność swoją wiedzą w zakresie prawnych aspektów prowadzenia działalności. Oto niektóre z nich:

Aptus.pl jest firmą, która tworzy oprogramowanie dla sklepów internetowych. Zespół Aptusa nie boi się ambitnych wyzwań związanych z dopasowywaniem oprogramowania do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Ta firma wie, że dobrze dopasowane funkcjonalności to klucz do rozwoju internetowego biznesu. Aptus wykonał wdrożenia wielu znanych na polskim rynku e-sklepów – w tym aptek i księgarń. W ofercie firmy ważną pozycję zajmuje również tworzenie stron www, systemów CMS, aplikacji internetowych czy oprogramowania do windykacji.Biuro Rachunkowe Elramo oferuje pełną profesjonalną obsługę księgową podmiotów gospodarczych, prowadzoną według najnowszych standardów. w tym między innymi:
  • Sporządzanie deklaracji miesięcznych i zeznań podatkowych
  • Uproszczona i pełna rachunkowość firm
  • Sprawy kadrowe, płacowe, ZUS
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych
Sellsmart.pl zajmuje się zastosowaniem Internetu w biznesie. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania internetowego do obsługi sklepów internetowych, stron internetowych (systemy CMS), jak również w kompleksowej obsłudze firm prowadzących sprzedaż internetową, m.in. w zakresie projektowania narzędzi wspomagających sprzedaż, integrowania systemów informatycznych.
Zenitax to zintegrowane biuro zajmujące się świadczeniem najwyższych usług z zakresu księgowości, audytem, finansów i rachunkowości, która świadczy swoje usługi dla firm działających we wszystkich sektorach gospodarki. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze Zenitax jest w stanie sprostać problemom, które pojawiają się zarówno przy prowadzeniu małej firmy, jak i przy funkcjonowaniu dużej korporacji. W szeregach firmy znajdują się Biegli Rewidenci, jak i specjaliści ds. podatków, rachunkowości czy finansów.
Greenmouse od 2007 roku zajmuje się tworzeniem, rozbudową oraz odświeżaniem serwisów internetowych o różnym stopniu skomplikowania, od prostych wizytówek internetowych po rozbudowane portale z systemem zarządzania treścią. Greenmouse specjalizuje się w dostarczaniu gotowych stron i sklepów internetowych w niskich cenach, które można uruchomić nawet w kilka godzin. Pełna oferta znajduje się na stronie greenmouse.pl